SORULARINIZ MI VAR?

0 850 811 11 95

ZKGUARD GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

MİNİMUM RİSK. MAKSİMUM GÜVENLİK.

KURULUŞUNUZA ÜST DÜZEY KORUNMA SEVİYESİ VE
GÜCÜ VERİN.

ZKGuard Yeni Özellikler ve Sistemlerle Sizlere Sundukları:

Artırılmış Güvenlik Protokolü

Basit, işlevsel ve daha hızlı güvenlik seçeneklerini deneyimleyin. Kolay kullanım arayüzüne sahip bekçi tur sistemi yazılımı, xray cihazı arayüz yazılımı ve daha fazlasını dakikalar içinde öğrenin.

Kapsamlı Tehdit Analizi

ZKGuard x-ray bagaj arama kontrol cihazları, kuruluşunuza giriş yapan kişilerin valizlerini, çantalarını detaylı inceler. Tehlikeli gördüğü cisimleri anında tespit eder ve güvenlik görevlisini uyarır.

Otomasyonu Sağlayın

Düşük ve hesaplanabilir bir fiyatla ZKGuard ürünlerini kullanarak işletmenize en etkili otomasyon çözümlerini getirin. Her işlem ayarladığınız saatlerde gerçekleşsin. Otomatik devamsızlık raporu, personel takip raporu, erişim geçiş kontrol kayıtları ve analizlerine anlık ulaşın.

Kurumsal Ölçek Yönetilebilirlik

ZKGuard serisi güvenlik sistemleri bekçi tur, x-ray cihazı ve kapı dedektörü ürün yelpazesiyle Kurumsal güvenliği çalıştırmanız ve elde etmenizde büyük rol oynar.

Daha Hızlı Donanımlar

Kuruluşunuzdaki bütün güvenlik sistemlerini herkese tam olarak yönetilen hızlıca entegre edilebilir ve aktifleştirilen düzeylerde çalıştırın. Vakit kaybını önleyin.

Askeri Seviye Materyaller ile Uzun Ömür

ZKGuard güvenli geçiş kontrol sistemleri, bekçi tur, xray cihazı ve metal kapı dedektörleri üst seviye materyaller kullanılarak üretildi. İstikrarlı ve sürekliliği işletmenize kazandırın.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz!