ÇÖZÜMLER

havaalanı güvenlik sistemi çözümleri x-ray cihazı ve metal tipi üst arama dedektörü

Havaalanı

Havaalanları ve uçaklar için terör saldırıları 1970 yılından beri büyük tehdit unsuru haline gelmiştir. Uçak kaçırma ve saatli bomba gibi patlayıcılar ile saldırı girişimleri terör örgütleri tarafından sıkça kullanıldı. Güvenlik önlemleri geçmişten günümüze büyük değişimler geçirdi. X-Ray bagaj arama kontrol cihazları ve metal dedektörler gibi sofistike cihazlar ile halka açık alanlar, havalimanları artık daha güvenli. Her yıl 730 milyon kişi havaalanlarını kullanarak seyahat ediyor. Gelişmiş  güvenlik sistemlerimiz ile yolcuların ve havalimanı güvenliğini sağlıyoruz. Yüksek teknoloji güvenlik bütünleşik çözümlerimizle daha iyi ve güvenli işletmelerin oluşmasını destek verin.

konser alanı x-ray bagaj arama cihazı ve üst arama dedektörü

Konserler

Konser alanlarında oluşabilecek tehditlerin önüne geçin. Sanatçıları ve halkı korumanız için tasarlanan x-ray bagaj kontrol cihazları, kapı tipi üst arama dedektörler ile tehlikeli maddeleri anında yakalayın.

avm bekçi tur sistemi

alışveriş merkezi

Alışveriş merkezleri günlük yaşantımızda en çok ziyaret ettiğimiz yerler arasında gelir. Bu tarz yerlerin güvenliğini oluşturmak için gelişmiş segment ZKGuard X-ray bagaj arama kontrol cihazları, el tipi ve kapı tipi metal üst arama dedektörü çözümlerimizi tercih edebilirsiniz. Güvenlik tur yönetim sistemi ile bekçi kontrolünü sağlarsınız.

tren istasyonu

Dünya çapındaki bir çok tren istasyonu, metrolar ve toplu taşıma hizmetleri teknoloji konusunda büyük yatırımlar yaptı. Üst arama ve bagaj arama gibi sistemleri entegre edilebilir yapıda kullanıyorlar. Günümüzde yaşanan bomba tehditleri ve intihar teşebbüslerinin önüne geçmek adına, silah ve bomba yakalama tehdit önleme sistemlerini tercih edin. Güvenlik seviyenizi oluştururken x-ray cihazı, el ve kapı tipi metal dedektörleri kullanın. Güvenlik görevlileriniz doğru zamanda devriye turunu tamamlasın.

otel güvenlik tur sistemleri, x-ray cihazı ve kapı tipi metal dedektörler

hapishane

ZKGuard serisi metal kapı tipi dedektörler mahkumların ve ziyaretçilerin aranmasında kullanılır. Hapishanelere sağladığı güvenlik sistemi özellikleriyle farklı türlerde kapı dedektörleri tercih edilebilir. Metal üst arama sistemleri mahkumların üstündeki tehlikeli cisimleri anında tespit eder ve güvenlik görevlisinin harekete geçmesini sağlar.

oteller için tasarlanmış x-ray bagaj arama cihazı ve metal kapı dedektörü

otel

ZKGuard güvenlik sistemleri bagaj inceleme, x-ray, metal kapı tipi dedektörler ile otelinizdeki misafirleri etkilemeden güvende tutun. Müşteri memnuniyetini sağlarken, üst düzey güvenlik elementlerini ziyaretçilerin korunması için uygulayın. Patlayıcı maddeleri, kesici aletleri, silahları ve diğer tehlike unsurlarını ziyaretçilere zarar vermeden önce engelleyin. Otel güvenliğini sağlayan otel tipi kapı kilit sistemleri ve kapı kilidi makalemize göz atın.

E-bültenimize abone olun